Blog

Mikulášská nadílka mladší přípravky 3.12.2016

V sobotu 3.12.2016 se místní bar Frenky’s stal svědkem mimořádné události.. Sešli se tu hráči, trenéři a skalní fanouškové týmů Žraloků a Buldoků SK Šestajovice, aby zde důstojně ukončili podzimní sezónu fotbalového ročníku 2016/17.

Bar byl opravdu k prasknutí a událost to byla vskutku velkolepá. Kromě médií a fotografů poctil toto setkání i pan Mikuláš se svým doprovodem v podobě čerta a anděla. Po přivítání trenérem a realizačním týmem proběhlo hodnocení uplynulé sezóny včetně vyhlášení těch nejlepších hráčů, kteří obdrželi z rukou trenéra diplomy a věcné dary… A pak už přišel na řadu vzácný host pan Mikuláš se svým týmem a společně s trenérem obdarovali všechny přítomné hráče dárky…Celá akce pak byla zakončena velkolepým rautem, takže všichni pak odcházeli spokojení a sytí….

Rozloučili jsme se tedy důstojně s rokem 2016 a poslední akcí bude Silvestrovský turnaj mezi týmy Žraloků, Buldoků, maminek a tatínků a pak nás čeká rok 2017 a na jeho počátku halové turnaje a tréninky v nafukovací hale, než vyběhneme poprvé na čerstvý jarní svěže zelený trávník a začne druhá půlka první turnajové sezóny 2016/17 pro mladší přípravku SK Šestajovice..Tak doufejme, že se na ní kluci řádně připraví…

 

A pokud jste zvědavi na atmosféru Mikulášského setkání, zde jsou nějaké momentky….