Blog

6. jarní mistrovský turnaj Žraloků v Sibřině 10.6.2017

S velkým odhodláním dopadnout co nejlépe se sešli Žraloci 10.června 2017 po ránu na hřišti SK Viktorie Sibřina na posledním mistrovském turnaji divize B mladších přípravek okresu Praha – východ. Ve hře teoreticky bylo i třetí místo v celkovém pořadí jarního turnajového kola.

Kluci si také poměrně dost posílili sebevědomí v přátelských zápasech v Újezdu nad Lesy, které přesvědčivě vyhráli a na poslední mistrovský turnaj sezony se opravdu těšili. Jenže člověk míní a život mění…

Celý tento turnaj by se dal nazvat jako Velké Žraločí Waterloo…Klukům to prostě nešlo a štěstí jim ukázalo svoje záda a ani na chvilku se nehodlalo otočit. S každým prohraným zápasem klesala i bojovná nálada v mužstvu a po posledním zápase měli kluci na kontě neuvěřitelnou 0 bodů. Prostě to nebyl den určený pro úspěch Žraloků, spíše naopak a kluci to nedokázali zvrátit. Všech šest zápasů bohužel prohráli, takže skončili v tomto turnaji na šestém místě a celkově za jarní sezonu se umístili na místě pátém před kluky z Tuklat.

Fotoreport z turnaje najdete zde:

 

a podrobnou statistiku všech zápasů najdete tady :