Blog

PRVNÍ JARNÍ TURNAJ STARŠÍ PŘÍPRAVKY V ŠESTAJOVICÍCH 7.4.2018

Motto: „Když jaro zaťuká, ťuky,ťuky,ťuk, hned si rád začutá, každý príma kluk…“

Je tu duben, máme letní čas a kluci ze starší přípravky vyměnili nafukovací halu za trávník fotbalového hřiště. A spolu s touto změnou je čekal i první jarní turnaj a hned na domácím hřišti, před domácím publikem. Tátové připravili hřiště a maminky se postaraly o plné stoly bábovek, koláčů a dalšího pečiva. Slunce pomalu zahřívalo hrací plochu obou hřišť a přijížděli naši soupeři. Na jarní část jsme se dostali do skupiny s mužstvy ze Struhařova, Měšic, Liblic a Klecan. Kromě Měšic, jejíž borci bohužel do Šestajovic nedorazili, samí noví soupeři…Tak to bude velká neznámá..

První utkání nás čekalo s týmem ze Struhařova. Nu a byla to krutá dvacetiminutovka, která skončila skorem 0:6 v náš neprospěch..Takže klasický úvod našich borců, kteří potřebují se trochu zahřát a první zápasy většinou nedopadnou úplně k naší spokojenosti.

O to víc jsme se chtěli blýsknout s dalším týmem, tektokrát z Klecan, ale opět padla kosa na kámen a tlačili jsme ručičku hodin dopředu, aby skore nebylo dvoumístné, což se povedlo a zápas skončil „jen“ 0:9 opět v náš neprospěch…

Poslední zápas postavil před naše kluky opět velkou neznámou, mužstvo z Liblic.. Podaří se alespoň s nimi uhrát trochu uspokojivý výsledek? To byla otázka, kterou si kladli naši kluci, ale i trenéři..po pár minutách hry a po našich dvou vstřelených brankách se rýsovala odpověď.. tento soupeř se zdá být porazitelný a tak možná nějaký ten bodík bude.. Tak jednoduché to ale nebylo a když 2 minuty před koncem byl stav 3:3, málokdo doufal, že se podaří stav zvrátit..Ale klukům se to podařilo a tak nakonec v celkovém součtu obsadili konečné 3. místo v turnaji.. Tak uvidíme, jak to půjde dál..Příští měření sil je již za týden 14.4.2018 ve Struhařově…Třeba to bude úplně jinak… nechme se překvapit..

A jako vždy report zápasu ……………….

a malý fotoreport z akce