Blog

Druhý jarní turnaj starší přípravky ve Struhařově 14.4.2018

Krásné, i když po ránu trochu chladné počasí přivítalo borce 5 mužstev starších přípravek na trávníku TJ Sokol ve Struhařově na druhém jarním turnaji. Tentokrát dorazily i Měšice, ale s opravdu skromným počtem hráčů. Hezky připravený stadion a sluníčko, které o sobě dávalo stále víc vědět, to vše slibovalo, že to bude příjemně strávené dopoledne pro fanoušky a k tomu měli dopomoci i aktéři turnaje svou pestrou a bojovnou hrou. A již dopředu prozradím, že se jim to v plné míře povedlo.

Naše kluky čekal první zápas s domácím týmem a nebýt nešťastných prvních dvou branek, které jsme obdrželi během chvilky, byl to opravdu vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích a nakonec skončil poměrně příznivým skore 1:4, bohužel ale v náš neprospěch.

Druhý zápas našich hned následoval po krátké přestávce a postavil před nás oslabený tým z Měšic. Kluci nezklamali a podali opravdu dobrý výkon a porazili svého soupeře 3:1 a zapsali si tak první tři body do tabulky.

Po cca 15 minutové pauze nás čekal zřejmě favorit skupiny, mužstvo z Klecan a bohužel pro nás potvrdili roli favorita a porazili nás poměrem 5:0.

Pak následovala poměrně dlouhá pauza před naším závěrečným kláním a to s týmem TJ Liblice, které jsme na domácí půdě porazili. Zápas začal optimisticky a hned ve druhé minutě jsme vedli 1: 0. To ještě více motivovalo kluky a bojovali opravdu statečně. Nicméně soupeř přece jen dokázal lépe využít své šance a nakonec nás porazil poměrem 5:1.

Po součtu všech výsledků a stanovení pořadí, zůstalo pro nás čtvrté místo. Sice jsme asi přemýšleli o lepším umístění, ale občas se nám smůla lepila na paty. Výkon všech našich kluků byl ale velmi obětavý a snaha vyhrát byla z jejich hry opravdu znatelná.

Další turnaj je čeká až v květnu, takže mají dost času se na něj náležitě připravit a kdoví? Určitě nás mohou příjemně překvapit. A na to se budeme těšit. Snad to vyjde.

a jako vždy pár fotek