Blog

Přáteláky minipřípravky v Zelenči 17.5.2018

Stadion SK Zeleneč přivítal ve čtvrtek 17.května 2018 naše nejmenší fotbalisty minipřípravky, kteří sem zajeli sehrát přátelská utkání se svými vrstevníky. Tato utkání byla v rámci tréninku a měla prověřit naše kluky jak na tom herně jsou. Trenéři rozdělili hráče na dvě mužstva, aby si každý opravdu pořádně zahrál a klíčem dělení byl zhruba ročník narození 2011 a 2012, takže mladí a ještě mladší…

Pěkně upravený trávník, silný soupeř a prima počasí, to vše napovídalo tomu, že uvidíme pěkné zápasy.  A kdo tam byl mi dá jistě za pravdu, že v žádném případě nám ti nejmenší šestajovičtí hráči neudělali ostudu, ale spíš naopak vzbudili respekt soupeře a obě utkání byla naprosto vyrovnaná s velkou úrodou branek.

Ti nejmenší nakonec vybojovali výhru v poměru 11:10 a ti o rok starší s úplně stejným skore 10:11 nakonec prohráli, i když v závěru opravdu tlačili a měli pár šancí na vyrovnání, ale chybělo trochu štěstíčka. Po bojovném výkonu si určitě zasloužili i sladkou odměnu, která nechyběla a trenéři byli určitě s hrou a nasazením svých svěřenců spokojeni.

A tady se podívejte na pár momentek z obou zápasů :