Blog

Poslední turnaj starší přípravky v sezóně 2017/18 – Klecany 2.6.2018

Slunečné ráno a výborně připravený trávník přivítal naší starší přípravku na turnajové derniéře sezóny 2017/18 v Klecanech v sobotu 2.června 2018. Kluci se na tento turnaj opravdu těšili a bojovná nálada z nich přímo čišela. Možná v tom sehrály částečnou roli i úplně nové dresy, které si borci k tomuto turnaji oblékli. A musím přiznat, že se náramně povedly.

První zápas čekal kluky s týmem Liblic a po vyrovnaném boji nakonec odešli s těsnou porážkou 1:2. Pak následovala jednozápasová přestávka a po ní 3 slepené zápasy se zbývajícími soupeři. Ten první postavil klukům do cesty silný tým ze Struhařova a nutno přiznat, že se nám vedlo a zápas skončil remízou 1:1. V třetím zápase nás čekal favorit skupiny a zároveň domácí tým Klecan.

Naši kluci motivovaní předešlou remízou do toho vletěli a dlouho byl zápas opravdu vyrovnaný a nezaujatý pozorovatel by těžko hledal favorita. Nakonec i s trochou štěstí zvítězili hoši s Klecan 3:1. Trochu zklamaní, protože jsme mohli klidně i zvítězit, kdybychom proměnili naše šance, nastupovali kluci k poslednímu zápasu, kde je čekal zřejmě nejslabší tým skupiny, tým z Měšic, a kde se očekávalo vítězství. Chvilku nás kluci napínali, ale nakonec byl úkol splněn a výhra 2:0 nakonec znamenala 4. místo na tomto turnaji a určitě důstojné rozloučení se sezónou 2017/18.

Ještě nás čeká oficiální rozlučka a než začne sezóna další, proběhne i letní soustředění, které odstartuje další ročník fotbalistům starší přípravky. Tak ať je ještě úspěšnější než byl ten minulý.

A na závěr opět nějaká