Blog

3. MISTROVSKÝ TURNAJ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY B – PODZIM 2018, ŠESTAJOVICE 22.9.2018

A je to tady… velká domácí premiéra pro mladší přípravku B začíná. Dnes je sobota 22.9.2018 a již od 9 hodin se začíná hemžení na fotbalovém stadionu SK Šestajovice, kde proběhne již 3. kolo klání mistrovských turnajů pro mladší přípravku skupinu H Praha – východ. Takže jako domácí máme výhodu a doufáme, že davy fanoušků poženou naše borce vpřed a v konečném součtu budou naši kluci co nejvýše v pořadí a tajně doufáme, že by to mohla být i bedna.

Chladné ráno, ale opět azurové nebe a pomalu se prokousávající sluneční teplo vytvořili ideální podmínky pro hráče a tomu i odpovídala kvalita hry v jednotlivých zápasech. Maminky se postaraly o velmi bohaté a pestré občerstvení, trávník byl skvěle připraven, rozhodčí, trenéři i hráči byli přivítáni a poučeni a tak můžeme spustit časomíru.

A jak se vedlo našim klukům teď v krátké rekapitulaci turnaje. V prvním utkání narazili na tým z Kounic a po pomalejším začátku se kluci rozjeli a vyhráli první zápas těsně 3:2. To byl dobrý start a po půl hodinové přestávce kluci nastoupili proti Nehvizdům, papírově slabšímu soupeři. Smůla se nám v tomto utkání opravdu lepila na paty a tak konečný výsledek 1:2 v náš neprospěch byl malým zklamáním. Hned jsme nastoupili k dalšímu utkání proti klukům z Tuklat. Hodně vyrovnaný a pěkný fotbal nakonec skončil opět naší prohrou, tentokrát v poměru 2:3, ale trenéři museli kluky pochválit, za velmi bojovný výkon. Po další přestávce jsme nastoupily proti Liblicím a tady se naši kluci vyřádili a vyprovodili soupeře z hřiště poměrem 5:2. Poslední zápas nedával moc nadějí na vítězství. Čekal nás soupeř nejtěžší, favorit skupiny, tým z Úval. K překvapení nedošlo a kluci čestně prohráli 0:3. Dvě výhry nakonec stačili na celkově 4. místo na turnaji. bedna to tedy zatím nebyla, ale výkon kluků se neustále zlepšuje, takže možná příště, tentokráte v Kounicích to třeba už bedna bude. Uvidíme !!

A opět pár záběrů z dění v následující fotoreportáži.