Blog

3.mistrovský turnaj starší přípravky A – podzim 2018, Radonice 23.9.2018

Zima, vítr, déšť a nedělní odpoledne 23.9.2018 přivítali 6 týmů starších přípravek na hřišti v Radonicích, kde se konal 3. mistrovský turnaj starších přípravek skupiny A – sever. Opravdu velmi nepříznivé podmínky vyžadovali od kluků to nejvyšší nasazení, ale i opatrnost v osobních soubojích tak, aby celý turnaj proběhl bez vážnějších zranění. Po rychlém přivítání se hned začalo hrát, ale naši kluci měli ještě jeden zápas pauzu, a tak se šli raději „zahřát“ do kabiny. Tentokráte posílili tým Tomáš a Šimon a posila to byla opravdu znatelná. Půl hodinka utekla jako nic a naši borci vyběhli na hřiště k zápasu proti mužstvu FK Brandýs Boleslav A.

S tímto týmem jsme doposud nevyhráli a tak se čekalo, jak dopadne další měření sil. A pro nás dopadlo výborně, protože se nám podařilo uhrát remízu 3:3 a první bodík byl na kontě. Vzápětí jsme nastoupili proti týmu Spartaku Čelákovice se kterým jsme měli jednoznačně kladnou bilanci a tu jsme i v tomto zápase potvrdili vítězstvím v poměru 3:1 a další 3 body putovaly na naše konto. Začátek tedy dobrý a jak to bylo dál?

Po půlhodinové pauze se řádně rozpršelo a právě v té chvíli nastoupili naši kluci proti jednomu z favoritů skupiny, proti domácímu týmu z Radonic. Kluci bojovali jako lvi a konečné vítězství 4:2 bylo opravdu vydřené a zasloužené. Nádherný zápas a další tři body. To je teda pánové jízda!! Tento zápas dal klukům řádně zabrat a tak se jim promočeným a unaveným nelehko nastupovalo hned k dalšímu zápasu s dalším favoritem skupiny týmem ze Zelenče. Déšť postupně ustal a tak i podmínky se pro hráče zlepšili a tomu i odpovídal průběh zápasu. Naprosto vyrovnané utkání nakonec lépe dopadlo pro Zeleneč poměrem 5:4, ale ukázalo se, že i tým Zelenče je pro naše kluky hratelný soupeř, jen to chce mít i trochu toho štěstí. Byla to první prohra na turnaji a po pauze nás čekal poslední zápas s nepříjemným soupeřem, celkem Union Čelákovice. Kluci  zabojovali i v posledním utkání a notně vyčerpaní nakonec slavili výhru 3:2. Jediná prohra na turnaji a jedna remíza nám určili v celkovém pořadí 2. místo za týmem FK Brandýs Boleslav A. Na třetí příčce pak skončili domácí z Radonic. Nu co dodat. Ohromná radost a úžasný úspěch a tedy i velká gratulace klukům za perfektní fotbalový výkon. Hoši DĚKUJEME!!!

A již tradičně pár momentů z turnaje…