Blog

5.mistrovský turnaj starší přípravky A – podzim 2018, Šestajovice 13.10.2018

Pokračující babí léto vítalo v Šestajovicích účastníky 5. mistrovského turnaje starších přípravek skupiny Sever A okresu Praha – východ. Tak konečně ukáží naši borci domácím příznivcům, jak to s míčem umí. Připravené hřiště, bufet plný dobrot, fanoušci plni očekávání, počasí ideální a obrovská chuť vybojovat co nejlepší umístění u všech účastníků – turnaj může začít..

A vše běželo jak na drátku. Všichni hráči bojovali jak lvi a nic nedali zadarmo. Došlo i několika vzrušeným debatám mezi trenéry a rozhodčími, což mírně narušilo příjemnou atmosféru turnaje, ale i přesto to byla úžasně vydařená akce. A jak si vedli Žraloci?

Hned na úvod dostali za soupeře favorita skupiny, mužstvo z Brandýsa a prohra 1:4 odpovídala stavu sil a dění na hřišti. A jak víme první zápasy nejsou naší silnou stránkou, navíc proti favoritovi. Druhým zápasem si kluci spravili chuť sice hubenou ale přece jen výhrou nad Spartakem Čelákovice v poměru 2:0. Po jednozápasové přestávce naši kluci opět potvrdili, že na SK Union Čelákovice mají a vyprovodili je z hřiště výhrou 3:1. A pak došlo na lámání chleba a asi i k nejdiskutovanějšímu utkání mezi námi a Zelenčí. Emotivní výstupy hráčů i trenérů Zelenče na adresu rozhodčího ovlivnily jinak bojovný a vyrovnaný zápas, který pro sebe nakonec rozhodli kluci ze Zelenče v poměru 4:3. K poslednímu zápasu nastoupili naši kluci proti Radonicím, které jsme u nich doma porazili, ale tentokráte jsme tahali za kratší konec provazu a výsledek 1:7 hovořil za vše. Že by únava nebo odevzdání a nebo prostě smůla na patách ? Věřím, že jen ta smůla sehrála svou roli a stanovila tak vysoké skore v náš neprospěch..Výsledkem pak bylo celkově 4. místo na turnaji a upevnění 4. místa v celkovém hodnocení celého podzimního turnaje. Ještě nás čeká poslední turnaj a podzimní část bude u konce. Tak příště v Čelakovicích to ukončíme. Doufejme úspěšně..

Pár obrázků nakonec