Blog

Halový turnaj starších přípravek na Fialce – Říčany 26.1.2019

Více jak měsíc čekali Žraloci, aby mohli změřit síly se svými vrstevníky, ale měsíc utekl jako voda a tak v sobotu 26.1.2019 je čekal turnaj starších přípravek v hale Fialka v Říčanech. Do skupiny jim byli nalosováni tito soupeři: Velký Beranov, Hradišťko a Průhonice. Všechna tři mužstva velká neznámá a tak o to zajímavější se tento turnaj zdál. Hned na úvod se střetli kluci s týmem Velký Beranov a než si uvědomili, že se hraje, dostali gol ( za pouhých 12 vteřin ). Pak se celý zápas přelívaly útoky z jedné strany na druhou , ale bez efektu. Minutu před koncem se nám nakonec podařilo s pomocí soupeře ( vlastní gol) vyrovnat a tak i utkání skončilo. Druhý zápas jsme se střetli se Slovanem Hradišťko. I tento zápas byl vyrovnaný a těsný náskok 2:1 jsme drželi téměř do konce. Ale nešťastný vlastní gol v poslední minutě rozhodl, že i druhý náš zápas skončil remízou , tentokráte 2:2.

K poslednímu zápasu ve skupině jsme nastoupili proti nejslabšímu ve skupině, týmu Spartak Průhonice. Abychom obsadili první místo ve skupině. bylo třeba si vylepšit skore. To kluci věděli a podle toho se i činili. Za 11 minut nasázeli soupeři 4 branky a tak výsledek 4:0 nás posunul na první místo ve skupině. Další zápas nás čekal s druhým v pořadí ze skupiny A a to byl soupeř nadmíru těžký, kluci z TJ Kamenný Přívoz. Opravdu vyrovnaný souboj jsme nakonec vyhráli jen těsným výsledkem 1:0 i s trochou štěstí, že soupeř neměl až tak přesnou mušku.. A tak se stalo, že nás čekal poslední zápas turnaje, zápas o první místo, zápas s místními favority, s týmem FK Říčany. Chvíli jsme drželi statečně vyrovnanou partii, ale nekonec jsme podlehli 0:2 a obsadili celkově druhé místo na turnaji.. Úžasný výsledek, který jsme až tak nečekali. O to větší byla radost kluků, trenéra i přítomných fanoušků. Super reprezentace SK Šestajovic a velká gratulace klukům za super výkon….