Blog

Zimní liga mladších přípravek – Ovčín 3.2.2019

Mladší přípravka má za sebou další kolo zimní ligy na Ovčíně, kdy se 3.2.2019 utkala ve dvou utkáních se svými soupeři.

K prvnímu zápasu nastoupili naši kluci proti Dukle Praha Jižní Město. Poměrně silný soupeř a i začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný. Pak se ale Šestajovice rozehrály a po poločase vedli 2:0. Druhá půle také vyzněla v jejich prospěch a tak nakonec skončil zápas ziskem 3 bodů v poměru 5:2.

Kluci vydali poměrně hodně sil a ve druhém zápase je čekal největší favorit zimní ligy, domácí tým ČFAS. Naši kluci se sice snažili,ale síly je postupně opouštěli, protože na střídání byli jen 2 borci a nakonec podlehli jasnému favoritovi v poměru 4:12. Do výsledkové tabulky jsme tedy připsali jednu výhru a jednu prohru. Zbývá nám ještě jedno utkání s týmem z Březiněvsi, s kterými se utkáme již za týden… Pokud v posledním zápase kluci vyhrají, mají jisté druhé místo v tabulce..Tak uvidíme jak to celé dopadne.

Nu a zase pár fotomomentek z tohoto kola…