Blog

Zimní liga mladších přípravek – Ovčín 10.2.2019

Hned po týdnu nastoupili borci z mladší přípravky k poslednímu nedohranému zápasu zimní ligy, tentokráte s celkem z Březiněvsi. Případná výhra zajišťovala klukům celkem s jistotou nejhůře druhé místo v turnaji atak jsme byli zvědaví jak to dopadne a kluci byli hodně bojovně naladěni.

Čekal je dnes pouze jeden zápas a tak do toho mohli dát vše, ale trenéři měli k dispozici kromě brankáře pouze 6 borců do pole, takže ve střídání se muselo improvizovat. zápas začal pro nás dost nešťastně a za malou chvíli to bylo 2:0 v náš neprospěch.Pak se hra vyrovnala a ještě před koncem celého utkání to bylo 4:4. Pak jsme ale obdrželi v rychlém sledu 2 góly a tak jsme nakonec prohráli poměrem 4:6.

To znamenalo, že jak nakonec dopadneme v celém turnaji, už nezáviselo na nás, ale na zápasech, které ještě museli dohrát ostatní týmy mezi sebou. A dnes už vám mohu prozradit, že mladší přípravka nakonec v dobře obsazeném turnaji získala 3. místo a to si jistě zaslouží potlesk nejen hráčům, ale také jejich obětavým trenérům. Hoši děkujem!!! Vezete nám medaile !!

Jednu palmu vítězství jsme však vybojovali díky Honzíkovi Strachovi, který byl vybrán za nejlepšího hráče turnaje a to je teda bomba..Honzíku velká gratulace !!

a zde jen opravdu pár záběrů s posledního utkání a také závěrečná tabulka turnaje..