Blog

Halový turnaj starších přípravek na Fialce – Říčany 9.3.2019

Trochu opožděný report nicméně důležitý a velmi významný pro mužstvo starší přípravky Žraloků. Více jak před měsícem se povedl Žralokům husarský kousek v hale Na Fialce v Říčanech, když obsadili krásné druhé místo na turnaji. 9.3.2019 se vrátili na místo činu a tentokráte si ještě o jednu příčku polepšili, takže 1. místo a nesmírně cenná trofej, protože soupeři byli silní.. A jak to celé proběhlo?

V prvním zápase kluci nastoupili proti jednomu z favoritů turnaje, celku ČAFC Praha a i když jejich výkon nebyl špatný prohráli nakonec 1:3 ..

Druhý zápas ve skupině proti celku UNION Žižkov Praha A proměnili v exibici s konečným skore 8:0.. Poslední zápas ve skupině byl důležitý s pohledu umístění ve skupině. Bylo jasné, že vítězem skupiny bude celek ČAFC Praha, ale my jsme měli možnost vybojovat druhé místo. Nastoupili jsme proti celku TJ Sokol Čechtice a ve vyrovnaném zápase jsme díky bojovnému výkonu nakonec vyhráli 2:1 a to znamenalo, že budeme hrát o postup do finále s prvním týmem druhé skupiny, což byli místní borci z Říčan a to byl soupeř, kterého se nám ještě nikdy nepodařilo porazit..

Jenže stalo se, že se naši kluci vytáhli a v napínavém souboji nakonec slavili vítězství v těsném poměru 1:0. A jak jsme turnaj začínali, tak jsme ho i končili a to se soupeřem nejtěžším, s celkem ČAFS Praha v boji o celkové prvenství. Tentokráte kluci nedali svou kůži zadarmo a ukázali v čem je jejich síla a to v kolektivní obětavosti a touze zvítězit a to se jim i podařilo a konečné skore 2:0 znamenalo prémiové první místo na turnajích ve Fialce.. Obrovská radost hráčů, trenérů i fanoušků na ochozech byla oprávněná, protože kluci podali opravdu úžasný výkon.. Takže gratulace a krásné rozloučení se zimními turnaji v krásné hale na Fialce.. Co nevidět začne jarní sezona a kluky budou čekat zápasy na trávě v jarní části sezony 2018 – 2019..

A nakonec se podívejte se na několik záběrů z turnaje, jak vše probíhalo a jak se kluci radovali z vítězství…