Blog

2. mistrovský turnaj starší přípravky Žraloci – jaro 2019, Radošovice 28.4.2019

Radošovice jsou okrajová část Říčan, známá především krásnou plovárnou s příjemnou stylovou restaurací Jureček, kde skvěle vaří, ale to nebyl tentokráte cíl naší cesty. Sice jsme zaparkovali u Jurečka, ale dál jsme pokračovali pěknou lesní cestou, která je součástí vycházkového okruhu až na hřiště místního fotbalového klubu, které se nachází v příjemné lesní části Radošovic a z jedné strany je lemované řekou Rokytkou. Poměrně chladné střídavě slunečné a zamračené počasí provázelo celý průběh zde konaného 2. mistrovského turnaje starších přípravek.

Žraloci tentokrát přijeli bojovně naladění a připravení prát se o každý bod. A hned v úvodním zápase se pustili do svého soupeře, celku Spartak Čelákovice, pěkně zostra a vyprovodili ho z hřiště poměrem 7:0.

Celí rozehřátí se pak vrhli do dalšího mače, tentokráte s jedním z favoritů skupiny, celkem z Říčan, který po několika minutách vedl 2:0 a vypadalo to, že to bude jasná záležitost. Ale ouha, díky bojovnosti Žraloků, která soupeře trochu zaskočila, podařilo se klukům nakonec vyrovnat na 2:2 a tak si odnášeli velmi cenný jeden bod..Po malé pauze jsme nastoupili k utkání s dalším favoritem, celkem kluků z Úval, ale ti zůstali jako opaření, když po závěrečném hvizdu odcházeli s porážkou 1:3. Další cenný skalp měli Žraloci ve svých rukách, nebo spíše v nohách…

PO jednozápasovém odpočinku nás čekali domácí z Radošovic..byl to velmi vyrovnaný a pohledný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Bohužel pro nás , proměňoval je jen soupeř a tak konečný stav 0:3 v náš neprospěch trochu mrzel. Kluci si rozhodně zasloužili remízu..

V posledním utkání s Unionem Čelákovice jsme potvrdili dnešní dobrou formu a zvítězili 3:1…

Krásné výsledky a celkově 10 bodů nám zaručovaly nejhůře 3. místo v turnaji a to je senzační úspěch..

Kluci byli jste výbornííí!!!!!  Děkujeme !!!!!!  Vaši věrní fanoušci.

A nakonec poměrně rozsáhlá fotoreportáž z úspěšného turnaje..