Blog

6. mistrovský turnaj mladší přípravky A – jaro 2019, Radonice 8.6.2019

To byla pánové jízda 2 aneb Na to radši pánové zapomeňte !!.. Poslední klání mladších přípravek se konalo na parádně připraveném hřišti v Radonicích. A pro naše kluky to byla opět pořádná jízda, ale tektokrát pěkně z kopce dolů. Jakoby ten tým někdo vyměnil nebo jim nasadil brouka do hlavy.. Hodně nepřesností, zklamání, bouřlivých emocí včetně  pláče… A tomu i odpovídal celkový průběh tohoto turnaje z pohledu šestajovických kluků..

Bude třeba na toto poslední vystoupení v sezoně 2018 – 19 úplně zapmenout a nebo si z něj vzít to dobré a z toho špatného se poučit…A tak jen stručně jak to šlo za sebou..

První zápas se utkali naši kluci s celkem Radonic a za ten ještě můžeme kluky pochválit, kdy se drželi a jen těsně prohráli 2:3..Prohra s outsiderem skupiny s celkem z Klecan sice těsná ale byla 1:2 na náladě v celku nepřidala a když v dalším zápase dostali kluci za vyučenou s Čelákovicemi v poměru 2:6, byl konec nadějím na dobré umístění v posledním turnaji..A dílo bylo dokonáno i v dalších 2 zápasech, kdy jsme sice remizovali s Hovorčovicemi 2:2 , ale proti Brázdimi jsme se nedokázali prosadit a prohráli poměrem 2:4 ….

Ale pak bylo slavnostní vyhlášení a kluci už prohraný turnaj vypustili z hlavy, protože v celkovém součtu jim právem patří 2. místo za předvedené výkony v celém jarním turnajovém klání..

A to je ta parádní tečka a co přinese podzim, to se teprve uvidí. každopádně vzorná reprezentace SK Šestajovice a příslib, že fotbal u nás stále žije…

 

Tak se na to podívejte, jak si to nakonec kluci užili….