Blog

1. mistrovský turnaj mladší přípravky podzim 2019, Liblice 8.9.2019

Tak jako začíná školákům škola, tak malým fotbalistům začala nová sezona a s ní i první mistrovská klání v turnajích mladších přípravek. První turnajové zastavení se konalo v neděli 8.9.2019 na hřišti jednoho z účastníků TJ Liblice. Dalšími soupeři našich kluků budou celky Union Čelákovice, Aero Odolená Voda a TJ Mratín. Tak se i celky sešli a za příjemného skoro až letního počasí poprvé změřily své síly a že se úvod šestajovickým povedl, o tom není pochyby..

K prvnímu zápasu nastoupili kluci s domácím týmem z Liblic.. útok střídal útok, ale pouze jedním směrem a to na branku domácích a tak konečný výsledek 12:0 se jistě zamlouval jak trenérům, tak hráčům, ale i fanouškům Šestajovic. Další utkání na sebe nedalo moc čekat a kluci ho pojali ve stejném scénáři jako úvodní zápas. Celek TJ Mratína vyprovodili z hřiště výsledkem 10:0 a nebylo pochyb, kde je pánem na hřišti.

Bez větší přestávky se naši borci pustili do celku z Odolené Vody, ale ouha, soupeř kladl docela odpor a vytvářel si i pěkné příležitosti. V pěkném a vyrovnaném zápase nakonec nezastavili hoši z Area naše vítězné tažení a prohráli s námi 1:3 ..

Poslední bitvu, opět bez velké pauzy, absolvovali kluci se soupřem nám dobře známým, s celkem SK Union Čelákovice. Obavy z výsledku zápasu se po chvíli rozplynuly a koenčný stav v poměru 10:0 potvrdil suveréní tažení našeho týmu, který s počtem bodů 12 a s impozantním skóre 35:1 jasně zvítězil v celém prvním klání mladších přípravek sk. Sever, divize B..

Moc velká radost a velká výzva do dalšího turnaje, který se bude konat právě u nás doma. Tak uvidíme..

Pár snímků z tohoto vítězného tažení je zde…

.