Blog

1. zápas okresního přeboru mladších žáků sk. B – Šestajovice 1.9.2019

Máme tu novou sezonu a starší přípravku Žraloků čeká mnoho změn..

Tou první je skutečnost , že ze starší přípravky se stali mladší žáci, další novum je velikost hrací plochy. Teď už kluci zaberou při zápase celou polovinu fotbalového hřiště. A poslední velkou změnou je systém mistrovských soutěží. Nyní už budou hrát opravdovou ligu, kde v každém kole odehrají jen jeden zápas a budou střídat domácí a výjezdní zápasy.

A ten úvodní zápas čekal našel kluky hned v neděli 1.9.2019, jeden den po návratu z fotbalového soustředění, kde pilně nacvičovali taktiku na nadcházející sezonu. A teď měli příležitost ukázat, jak se jim to povedlo.

V domácím prostředí svedou kluci souboj s úplně neznámým soupeřem a to s celkem dívek z Klecan.. Takže velká neznámá a velká nervozita v našich řadách, zda bude průběh zápasu vyrovnaný nebo zda si neuřízneme pořádnou ostudu.. Hvizd píšťalky hlavního a jediného rozhodčího zahájil utkání a za pár minut bylo jasné, že ostuda se konat nebude. Kluci, zřejmě ještě rozjetí ze soustředění se pustili do děvčat bez zábran a svoji snahu proměňovali celkem snadno i ve vstřelené branky… Poločas jasně hovořil o poměru sila výsledek 10:0 pro naše borce byl velmi lichotivý… V druhé půli už chlapci kontrolovali hru a tak nakonec zvítězili v poměru 13:0 a to je myslím úspěšný start do nové sezony, ale soupeři jsou noví a neznámí a jistě i nebezpečnější než byl dnešní soupeř z Klecan. Tak uvidíme jak se bude našim Žralokům dařit, ale úvod měli parádní.

A jako vždy nakonec i pár záběrů z utkání…