Archiv: Akce
Načítám Akce

Uplynulé Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Navigace pro zobrazení Akce

Květen 2019

5.Kolo – Starší přípravka – Žraloci – Jaro 2019

18.5.2019 @ 14:00 - 18:00
SK Šestajovice, Revoluční 408
Šestajovice, 250 92 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

22. kolo – OP MŽ skupina A

19.5.2019 @ 10:00 - 11:00
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa

SK Šestajovice (12) TJ Aero Odolena Voda (11)

Zobrazit více »

4.Kolo – Mladší přípravka – “A”- Jaro 2019

19.5.2019 @ 15:30 - 18:30
SK UNION ČELÁKOVICE, 28. října 961, Čelákovice 250 88 Česká republika + Google Mapa
Zobrazit více »

22. kolo – Okresní přebor mužů

19.5.2019 @ 17:00 - 19:00
Líbeznice, Na Chrupavce
Líbeznice, 250 65 Česká republika
+ Google Mapa

1. FC Líbeznice (1) SK Šestajovice (9)

Zobrazit více »

23. kolo – OP MŽ skupina A

26.5.2019 @ 10:00 - 11:00
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa

SK Šestajovice (12) SK VYŽLOVKA A (14)

Zobrazit více »

23. kolo – Okresní přebor mužů

26.5.2019 @ 17:00 - 19:00
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa

SK Šestajovice (9) SK Viktoria Sibřina (2)

Zobrazit více »

Červen 2019

5.Kolo – Mladší přípravka – “B”- Jaro 2019

1.6.2019 @ 10:00 - 13:00
Nehvizdy, U hřbitova 368
Nehvizdy, 250 81 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

24. kolo – OP MŽ skupina A – VOLNO

1.6.2019 @ 10:00 - 11:00
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa

VOLNO

Zobrazit více »

5.Kolo – Mladší přípravka – “A”- Jaro 2019

1.6.2019 @ 13:00 - 18:00
TJ SKK Hovorčovice, U Rybníka 711
Hovorčovice, Praha Východ 250 64 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

5.Kolo – Starší přípravka – Buldoci – Jaro 2019

2.6.2019 @ 10:00 - 13:00
SK Světice, U Hřiště
Světice, 251 01
+ Google Mapa
Zobrazit více »

24. kolo – Okresní přebor mužů

2.6.2019 @ 17:00 - 19:00
Senohraby, U Hřiště
Senohraby, 251 66
+ Google Mapa

TJ Sokol Senohraby (3) SK Šestajovice (9)

Zobrazit více »

6.Kolo – Mladší přípravka – “A”- Jaro 2019

8.6.2019 @ 9:00 - 13:00
TJ Slavia Radonice, Zápská 34
Radonice, 250 73 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

6.Kolo – Mladší přípravka – “B”- Jaro 2019

8.6.2019 @ 10:00 - 13:00
TJ SKK Hovorčovice, U Rybníka 711
Hovorčovice, Praha Východ 250 64 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

6.Kolo – Starší přípravka – Buldoci – Jaro 2019

9.6.2019 @ 9:00 - 13:00
Veltěž, Ke Hřišti
Zdiby, 250 66
+ Google Mapa
Zobrazit více »

6.Kolo – Starší přípravka – Žraloci – Jaro 2019

9.6.2019 @ 10:00 - 13:00
TJ Spartak Čelákovice, z.s., U Kapličky 1288/8
Čelákovice, 25088
+ Google Mapa
Zobrazit více »

25. kolo – OP MŽ skupina A

9.6.2019 @ 10:00 - 11:00
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa

SK Šestajovice (12) SKK Hovorčovice 2007 (1)

Zobrazit více »

25. kolo – Okresní přebor mužů

9.6.2019 @ 17:00 - 19:00
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa

SK Šestajovice (9) FK Dobřejovice (4)

Zobrazit více »

26. kolo – Okresní přebor mužů

14.6.2019 @ 19:00 - 21:00
TJ Slavoj Velké Popovice, Ringhofferova 336
Velké Popovice, 25169 Česká republika
+ Google Mapa

TJ Slavoj Velké Popovice (5) SK Šestajovice (9)

Zobrazit více »

26. kolo – OP MŽ skupina A

15.6.2019 @ 10:15 - 11:00
TJ SKK Hovorčovice, U Rybníka 711
Hovorčovice, Praha Východ 250 64 Česká republika
+ Google Mapa

SKK Hovorčovice 2006 (2) SK Šestajovice (12)

Zobrazit více »

Březen 2020

Trénink – Mladší přípravka

9.3.2020 @ 17:00 - 18:30
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

Trénink – Starší přípravka

10.3.2020 @ 17:00 - 18:30
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

Trénink – Starší přípravka

12.3.2020 @ 17:00 - 18:30
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

Duben 2020

STP – Turnaj v Radošovicích

4.4.2020 @ 9:00 - 12:30
FK Radošovice, FK Radošovice 251 01 Česká republika + Google Mapa
Zobrazit více »

MLP B – Turnaj v Tuklatech

4.4.2020 @ 11:00 - 15:30
Čechie Tuklaty, Ke Hřišti 23
Tuklaty, 250 82 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

MLP A – Turnaj v Odolené Vodě

5.4.2020 @ 13:30 - 18:00
TJ Aero Odolena Voda, Ke Stadionu 375
ODOLENA VODA, Praha Východ 250 70 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

MLP A – Turnaj v Šestajovicích

18.4.2020 @ 9:00 - 12:30
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

MLP B – Turnaj v Sibřině

18.4.2020 @ 10:00 - 14:30
Sibřina, Ke Slušticům č.p.120
Sibřina, 25084 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

STP – Turnaj v Šestajovicích

18.4.2020 @ 14:00 - 17:30
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

STP – Turnaj v Radonicích

25.4.2020 @ 0:00 - 26.4.2020 @ 0:00
TJ Slavia Radonice, Zápská 34
Radonice, 250 73 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

MLP A – Turnaj v Radonicích

25.4.2020 @ 0:00 - 26.4.2020 @ 0:00
TJ Slavia Radonice, Zápská 34
Radonice, 250 73 Česká republika
+ Google Mapa

Termín bude upřesněn !!!

Zobrazit více »

MLP B – Turnaj v Kolodějích

26.4.2020 @ 9:30 - 14:00
Koloděje, Bohdašínská 398/3
Praha-Koloděje, 190 16 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

Květen 2020

STP – Turnaj v Kounicích

16.5.2020 @ 0:00 - 17.5.2020 @ 0:00
Kounice, Kounice 483
Kounice, 28915 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

MLP A – Turnaj v Brandýs – Boleslavi

16.5.2020 @ 0:00 - 17.5.2020 @ 0:00
Brandýs Boleslv, Lázeňská 684/12
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 250 01 Česká republika
+ Google Mapa

Termín bude upřesněn !!!

Zobrazit více »

MLP B – Turnaj v Šestajovicích

16.5.2020 @ 9:00 - 12:30
Šestajovice – Hřiště, Revoluční 408
Šestajovice, Praha Východ 250 92 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

MLP A – Turnaj v Bášti

23.5.2020 @ 0:00 - 24.5.2020 @ 0:00
Bášť, Hlavní 132
Bášť, 250 65 Česká republika
+ Google Mapa

Termín bude upřesněn !!!

Zobrazit více »

MLP B – Turnaj v Líbeznicích

24.5.2020 @ 10:00 - 13:30
Líbeznice, Na Chrupavce
Líbeznice, 250 65 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

STP – Turnaj v Vyžlovce

24.5.2020 @ 14:00 - 18:30
SK VYŽLOVKA, Sportovní 172
Vyžlovka, 281 63
+ Google Mapa
Zobrazit více »

Červen 2020

STP – Turnaj v Ondřejově

6.6.2020 @ 9:00 - 13:00
TJ Sokol Ondřejov, Na Hřišti 318
Ondřejov, 251 65 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

MLP B – Turnaj v Líbeznicích

6.6.2020 @ 10:00 - 13:30
Líbeznice, Na Chrupavce
Líbeznice, 250 65 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »

MLP A – Turnaj v Zelenči

7.6.2020 @ 9:00 - 12:30
SK Zeleneč, z.s., Bezručova 439
Zeleneč, 25091 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit více »
+ Export akcí