SK Šestajovice
Starší přípravka

Přehled turnajů - Žraloci

Září 2018

08 So - 09:00
FK Brandýs-BoleslavV Bradýse - Boleslavi VS5 místo.
Report zápasu
16 Ne - 10:00
v ČelakovicíchVS5. Místo.
Report zápasu
23 Ne - 13:00
v RadonicíchVS2. Místo
Report zápasu

Říjen 2018

07 Ne - 13:00
v ZelenčiVS
Report zápasu
13 So - 10:00
v ŠestajovicíchVS
Report zápasu
21 Ne - 10:00
v ČelakovicíchVS
Report zápasu

Přehled turnajů - Buldoci

Září 2018

09 Ne - 09:30
Turnaj v MěšicíchVS2.Místo
Report zápasu
16 Ne - 09:00
Turnaj v LíbeznicíVS5.Místo.
Report zápasu
23 Ne - 09:00
Turnaj v RadonicíchVS4. Místo
Report zápasu

Říjen 2018

06 So - 10:00
Turnaj v ŠestajovicichVS
Report zápasu
13 So - 13:30
FK Brandýs-BoleslavTurnaj v Brandýs BoleslavVS
Report zápasu
21 Ne - 10:00
Turnaj v VeltěžiVS
Report zápasu

Blog - Starší přípravka

Zobrazit všechny příspěvky

Naši borci

Tréninky starší přípravky jsou :

  • Úterý – od 16:30
  • Čtvrtek – od 16:30 

Tréninkové hřiště – Revoluční 408, Šestajovice

Tabulka soutěže - Starší přípravka

Skupina A - SEVER

Rank Teams Played Won Drawn Lost Differential Points
1 FK Brandýs – Boleslav A – SPFK Brandýs – Boleslav A – SP 25 19 3 3 97 - 40 60
2 TJ Slavia Radonice A – SPTJ Slavia Radonice A – SP 25 19 2 4 129 - 44 59
3 SK Zeleneč – SPSK Zeleneč – SP 25 15 3 7 105 - 67 48
4 SK Šestajovice ŽralociSK Šestajovice Žraloci 25 10 1 14 56 - 77 31
5 SK Union Čelákovice – SPSK Union Čelákovice – SP 25 4 2 19 45 - 113 14
6 TJ Spartak Čelákovice – SPTJ Spartak Čelákovice – SP 25 1 3 21 25 - 116 6

Skupina C - SEVER

Rank Teams Played Won Drawn Lost Differential Points
1 TJ Sokol Veltěž – SPTJ Sokol Veltěž – SP 25 13 8 4 67 - 33 47
2 SK Šestajovice BuldociSK Šestajovice Buldoci 25 15 2 8 95 - 69 47
3 TJ Slavia Radonice B – SPTJ Slavia Radonice B – SP 25 13 6 6 86 - 47 45
4 Sokol Měšice – SPSokol Měšice – SP 25 12 6 7 67 - 37 42
5 FK Brandýs – Boleslav C – SPFK Brandýs – Boleslav C – SP 25 8 5 12 64 - 70 29
6 FC Líbeznice – SPFC Líbeznice – SP 25 0 1 24 10 - 133 1

Realizační tým