SK Šestajovice
Starší přípravka

Přehled turnajů - Žraloci

Září 2018

08 So - 09:00
FK Brandýs-BoleslavV Bradýse - Boleslavi VS5 místo.
Report zápasu
16 Ne - 10:00
v ČelakovicíchVS5. Místo.
Report zápasu
23 Ne - 13:00
v RadonicíchVS2. Místo
Report zápasu

Říjen 2018

07 Ne - 13:00
v ZelenčiVS
Report zápasu
13 So - 10:00
v ŠestajovicíchVS
Report zápasu
21 Ne - 10:00
v ČelakovicíchVS
Report zápasu

Přehled turnajů - Buldoci

Září 2018

09 Ne - 09:30
Turnaj v MěšicíchVS2.Místo
Report zápasu
16 Ne - 09:00
Turnaj v LíbeznicíVS5.Místo.
Report zápasu
23 Ne - 09:00
Turnaj v RadonicíchVS4. Místo
Report zápasu

Říjen 2018

06 So - 10:00
Turnaj v ŠestajovicichVS
Report zápasu
13 So - 13:30
FK Brandýs-BoleslavTurnaj v Brandýs BoleslavVS
Report zápasu
21 Ne - 10:00
Turnaj v VeltěžiVS
Report zápasu

Blog - Starší přípravka

Zobrazit všechny příspěvky

Naši borci

Tréninky starší přípravky jsou :

  • Úterý – od 16:30
  • Čtvrtek – od 16:30 

Tréninkové hřiště – Revoluční 408, Šestajovice

Tabulka soutěže - Starší přípravka

Skupina A - SEVER

Rank Teams Played Won Drawn Lost Differential Points
1 FK Brandýs – Boleslav A – SPFK Brandýs – Boleslav A – SP 30 23 4 3 125 - 43 73
2 TJ Slavia Radonice A – SPTJ Slavia Radonice A – SP 30 23 3 4 153 - 52 72
3 SK Zeleneč – SPSK Zeleneč – SP 30 17 3 10 124 - 80 54
4 SK Šestajovice ŽralociSK Šestajovice Žraloci 30 12 2 16 68 - 97 38
5 SK Union Čelákovice – SPSK Union Čelákovice – SP 30 4 2 24 52 - 146 14
6 TJ Spartak Čelákovice – SPTJ Spartak Čelákovice – SP 30 2 4 24 41 - 145 10

Skupina C - SEVER

Rank Teams Played Won Drawn Lost Differential Points
1 TJ Sokol Veltěž – SPTJ Sokol Veltěž – SP 30 16 9 5 85 - 39 57
2 SK Šestajovice BuldociSK Šestajovice Buldoci 30 18 3 9 113 - 80 57
3 Sokol Měšice – SPSokol Měšice – SP 30 15 7 8 80 - 43 52
4 TJ Slavia Radonice B – SPTJ Slavia Radonice B – SP 30 15 7 8 100 - 55 52
5 FK Brandýs – Boleslav C – SPFK Brandýs – Boleslav C – SP 30 10 5 15 76 - 87 35
6 FC Líbeznice – SPFC Líbeznice – SP 30 0 1 29 12 - 162 1

Realizační tým