Chci hrát


Propadl jsi té nejkrásnější hře na světě stejně jako my? Nebo zatím nevíš, zda tě fotbal bude bavit, ale rád bys trénink zkusil? Určitě přijď a přidej se k nám!

Proč u nás?

Kvalitní fotbalové zázemí - travnaté hřiště v centru Šestajovic, v zimě umělá tráva nejnovější generace za tělocvičnou ZŠ, široká škála tréninkových pomůcek a kvalitní míče odpovídající velikosti. 

Fotbaloví nadšenci s lidským přístupem - naši trenéři fotbal milují, jsou bývalými či stále aktivními hráči s mnohaletými zkušenostmi a ve svých trenérských rolích rostou s dětmi, postupují s nimi od minipřípravky všemi věkovými kategoriemi a společně s nimi budují férový sebevědomý tým. 

Nespěchej do velkého klubu i my dokážeme vychovat talenty - statistiky jasně dokazují, že začínat v top klubu nikomu nezaručí hvězdnou kariéru a většina prvoligových kluků a holek začínala v klubech jako jsme my. Snažíme se vychovat hráče pro náš klub, ale nebudeme bránit ve tvém rozvoji pokud se rozhodneš zkusit štěstí jinde, nemalé množství našich odchovanců odešlo do věhlasnějších klubů a talenty tedy opravdu umíme vychovat i u nás.

Máme výsledky - potěšíme i ty, kteří hodnotí kvalitu klubu umístěním v tabulce, všechny naše mládežnické týmy patří ve svých soutěžích do užší špičky a soupeří o medailové pozice.

Kdy můžeš dorazit?

Před zahájením nové sezóny probíhá nábor, o kterém se dozvíš na našich stránkách. Ale neboj se, pokud zrovna nábor nepořádáme a nebo jsi nábor propásl, není nic ztraceno, přidat se k nám můžeš kdykoliv. Podívej se na rozpis tréninků zde a přijď se nám ukázat. Máš ještě nějaký dotaz? Můžeš kontaktovat přímo trenéra tvé věkové kategorie taky zde.

Co si vzít na první trénink?

Sportovní oblečení, láhev s pitím a kopačky. Nic víc nepotřebuješ. Pokud kopačky ještě nemáš a zatím si chceš fotbal jen vyzkoušet, přijď na trénink ve sportovní obuvi, po pár trénincích se rohodneš, zda chceš pokračovat a kopačky si pořídíš. (pokud se dostavíš v den, kdy bude tráva mokrá, bylo by nebezpečné tě nechat hrát v obuvi bez špuntů a poprosíme tě, abys dorazil jindy) 

Ano, chci hrát!

A jakmile si budeš jistý, že chceš reprezentovat klub s šestajovickým znakem na srdci, vyplň přihlášku a dones trenérovi.

A až se na tebe rodiče přijdou podívat, určitě se budou řídit tímto desaterem: