the GOAT


Přeplatíme šejky!

Taky se Vám rozbuší srdce o trochu víc, když se dostane míč k jeho kouzelnickým nohám? A jaké by to bylo sledovat jejich kouzla u nás?

Ale to nejde! Kolikrát v životě se necháme odradit touto krátkou větou? Víte, jaký je druhý nejlajkovanější příspěvek na Instagramu, který byl dlouhá léta dokonce první než ho předskočil právě božský Leo a jeho spoluhráči s trofejí pro mistry světa? Slepičí vejce na bílém pozadí. Autor vytvořil tento příspěvěk s cílem stanovitt světový rekord v počtu lajků a mnohý z nás by řekl. To nejde! Přátelé jde. Pojdmě dostat tohoto kouzelníka k nám.

Jak peníze využijeme:

Cíl 1. - podaří-li se nám vybrat cílovou částku do 1.6. 2024 oslovíme manažera Lionela Messiho s nabídkou na roční smlouvu na sezónu 2024/25.

Plán B. - Arnold Schwarzenegger říká “I hate plan B”, tedy nesnáším plán B. Nikdy si nevypracovávej plán B, protože ztrácíš čas a nevěnuješ veškerou energii plánu A, který chceš dosáhnout. Náš plán je jasný, chceme Lea, ale protože vám peníze nechceme vracet když neuspějeme (nevybereme cílovou částku nebo ji vybereme, ale Lea nepřesvědčíme), využijeme peníze na chod našeho klubu a to je plán B, kterému nebudeme věnovat zatím více energie. My chceme Lea. Pomozte nám.